Bibliotheken Limburg

Het overzicht van bibliotheken in Limburg

Klik op de afbeelding voor alle informatie.

Bibliocenter

Leudal, Maasgouw, Nederweert en Weert

bibliocenter.nl

088 - 2432000

info@bibliocenter.nl

BiblioNu

Venray en Horst

biblionu.nl

Venray

0478 - 581970

venray@biblionu.nl

Horst

077 - 3982339

horst@biblionu.nl

Biblioplus

Gennep & Bergen

biblioplus.nl

0485 - 583500

info@biblioplus.nl

Bibliorura

Roermond en Roerdalen

bibliorura.nl

0475 - 519000

info@bibliorura.nl

Bibliotheek

Brunssum

bibliotheekbrunssum.nl

045 - 4007560

info@bibliotheekbrunssum.nl

Bibliotheek

Gulpen-Wittem

bibliotheekgulpen-wittem.nl

043 - 4506220

info@bibliotheekgulpen-wittem.nl

Bibliotheek

Kerkrade, Voerendaal en Simpelveld

bibliotheekkerkrade.nl

0457 - 630520

info@bibliotheekkerkrade.nl

Bibliotheek

Landgraaf en Onderbanken

bibliotheeklandgraaf.nl

045 - 5695660

info@bibliotheeklandgraaf.nl

Bibliotheek

Meerssen

bibliotheekmeerssen.nl

043 - 3642411

info@bibliotheekmeerssen.nl

Bibliotheek

Nuth

bibliotheeknuth.nl

045 - 5244000

contact@bibliotheeknuth.nl

Bibliotheek

Venlo

bibliotheekvenlo.nl

077 - 3512446

info@bibliotheekvenlo.nl

Centre Ceramique

Maastricht

centreceramique.nl

043 - 3505600

klantenservice@maastricht.nl

de Bibliotheek

Maas en Peel

debibliotheekmaasenpeel.nl

077 - 4651786

info@debibliotheekmaasenpeel.nl

De Domijnen Bibliotheek

Sittard

dedomijnen.nl/bibliotheek

088 - 5995600

bibliotheek@dedomijnen.nl

Heuvelland Bibliotheken

Valkenburg, Berg & Terblijt, Eijsden, Margraten en Vaals

heuvellandbibliotheken.nl

Valkenburg

043 - 6012063

valkenburg@heuvellandbibliotheken.nl

Berg & Terblijt

043 - 6041948

bergenterblijt@heuvellandbibliotheken.nl

Eijsden

043 - 4093320

eijsden@heuvellandbibliotheken.nl

Margraten

043 - 4589151

margraten@heuvellandbibliotheken.nl

Vaals

043 - 3080110

vaals@heuvellandbibliotheken.nl

SCHUNCK Bibliotheek

Heerlen

bibliotheekheerlen.nl

045 - 5772225

bibliotheek@schunck.nl